Aimy H1 Heading

صفحه: com_k2.item

سه شنبه, 02 بهمن 1397 ساعت 23:26

سینوس لیفت

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سینوس لیفت

حفره های سینوسهای ماگزیلاری که در راست و چپ بالای فک بالا که در شما هستند . گرم کردن و تصفیه هوای تنفسی را بعهده دارند . برخی از ریشه های دندان های فک بالا به دلیل پایین بودن کف سینوسها یا بلندی ریشه دندانها در داخل سینوس قرار دارند که در هنگام خارج کردن آنها فقط یک دیوار نازک از استخوان بین سینوس فک و دهان باقی می ماند . از آنجایی که ایمپلنت جهت استحکام و گیر بهتر نیاز به استخوان دارد دیواره نازک باقیمانده نیاز به بازسازی دارد که در عمل جراحی خاصی که بسیار حساس است و مهارت جراح دهان ، فک و صورت می طلبد که با باز کردن حفره سینوس و پیوند استخوان در بالای استخوان فک بالا به ضخامت استخوان افزوده و بستر خوبی برای ایمپلنت در ناحیه خلفی فک بالا ایجاد نماید .
این عمل جراحی در بیمارانی که دندانهای خود را سالها پیش کشیده اند و دچار تحلیل شدید استخوان فک بالا هستند هم میتواند انجام شود و با استفاده از استخوان پیوند شده و انجام ایمپلنت از دندان مصنوعی ثابت استفاده نمایند .
استخوان لازم برای پیوند را میتوان بسته به مقدار استخوان مورد نیاز از بانک ها و منابع استخوان موجود در بدن مانند استخوان فک پایین ، استخوان لگن و استخوان نازک نی پا بدست آورد و یا در صورت نیاز به مقدار کمی استخوان از مواداستخوانی صنعتی استفاده کرد .

 

 

 

خواندن 230 دفعه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

شبکه اجتماعی

ما رادر شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  

دسترسی به ما

  • آدرس : تهران - میرداماد میدان مادر - خیابان شاه‌نظری - بین کوچه دوم و چهارم - ساختمان نادر پلاک 14 طبقه سوم واحد 12
  • ایمیل :  info@ghassemzadeh.com
  • تلفن 1 : 22228382
  • تلفن 2 : 22275224

دانلود اندروید

شما میتوانید با دانلود این اپ روی موبایل  بینی یا صورت خود را آنطوری که می پسندید تغییر دهید و برای ما ارسال کنید تا بعنوان متخصص ارزیابی نمایم و نظرم را بگویم 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. سیاست کوکی من از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن