Aimy H1 Heading

صفحه: com_k2.item

سه شنبه, 02 بهمن 1397 ساعت 23:43

پیوند استخوان

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

پیوند استخوان

 

بعد از کشیدن دندان یا دندانها با گذشت زمان تحلیل استخوان فک شروع می شود که حتی گذاشتن دندان مصنوعی را غیر ممکن می نماید. در این شرایط برای حفظ سلامتی بیمار و تغذیه سالم میبایست دندانی آماده گردد که در کنار ایجاد امکان تغذیه کامل و سالم ظاهر و زیبایی بیمار را بهبود بخشد و لبخندی زیبا را به ایشان هدیه نماید. تحلیل استخوان میتواند تا حدی باشد که حداقل ضخامت و ارتفاع استخوان جهت کار گذاشتن ایمپلنت وجود نداشته باشد که در مرحله اول بازسازی استخوانی فک ( پیوند استخوان )را می طلبد و در مرحله بعدی امکان کاشت ایمپلنت میسر می گردد .

استخوان لازم جهت پیوند را میتوان با توجه به مقدار لازم در مواردی از استخوانهای کاملا مصنوعی ( سنتتیک ) ، بانکهای استخوان موجود در بدن خود بیمار و یا ترکیبی از هر دو بدست آورد که تصمیم نهایی جهت استفاده از هر کدام آنها موکول به معاینه کلینیکی و رادیوگرافیکی کامل بیمار و تشخیص دقیق خواهد شد.

بانکهای استخوان در بدن عبارتند از چانه و فک پایین، استخوان ساق پا و اتخوان لگن میباشند. تعمیر نقص بزرگ هستند با استفاده از استخوان خود بیمار است.این روش بازسازی استخوان در بیمارستان تحت بیهوشی عمومی انجام میگردد.

 

خواندن 217 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: « سینوس لیفت جراحی دندان عقل »
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

شبکه اجتماعی

ما رادر شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  

دسترسی به ما

  • آدرس : تهران - میرداماد میدان مادر - خیابان شاه‌نظری - بین کوچه دوم و چهارم - ساختمان نادر پلاک 14 طبقه سوم واحد 12
  • ایمیل :  info@ghassemzadeh.com
  • تلفن 1 : 22228382
  • تلفن 2 : 22275224

دانلود اندروید

شما میتوانید با دانلود این اپ روی موبایل  بینی یا صورت خود را آنطوری که می پسندید تغییر دهید و برای ما ارسال کنید تا بعنوان متخصص ارزیابی نمایم و نظرم را بگویم 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. سیاست کوکی من از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن